fbpx

Promocje na okulary i aparaty słuchowe oraz dostępne nowości - Łódź

DuraVision DriveSafe - Lepsze widzenie dla kierowców

ds1


Zeiss DriveSafe - nowe soczewki okularowe ZEISS zapewniające jednocześnie komfort użytkowania jak i bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu każdemu użytkownikowi okularów.


Co sprawia, że soczewki ZEISS DriveSafe są tak wyjątkowe ?Technologia Liminance Design - analiza wielkości źrenicy w różnych warunkach oświetleniowych uwzględniona w projektowaniu soczewek to lepsze widzenie zarówno w dzień jak i w nocy.

DuraVision DriveSafe powłoka antyrefleksyjna- zapewnia lepsze, ostrzejsze widzenie nie tylko w dzień ale również nocą, we mgle i o zmierzchu. Redukuje aż do 64 % męczące odblaski świateł samochodów jadących z naprzeciwka (w tym ksenonowych i halogenowych). Gwarancja komfortu dzięki ulepszonej warstwie hydrofobowej, oleofobowej i antystatycznej.

Technologia Zeiss DriveSafe - zapewnia aż do 43 % szersze pole widzenia  wstrefie pośredniej (deska roździelcza, korzystanie z lusterek w samochodzie) oraz do 14 % szersze pole widzenia do dali (lepsze postrzeganie obrazu na drodze).- Powłoka antyrefleksyjna z unikalną technologią zaprojektowa z myślą o bezpieczeństwie i komforcie osób kierujących pojazdami.

- Zapewnia lepsze, ostrzejsze widzenie nie tylko w dzień ale również nocą, we mgle i o zmierzchu.

- Redukuje aż do 64 % męczące odblaski świateł samochodów jadących z naprzeciwska (w tym ksenonowych).

- Gwarancja komfortu dzięki lepszej warstwie hydrofobowej, oleofobowej i antystatycznej. 

- Zaprojektowane, aby codzienni użytkownicy okularów mogli również bezpiecznie i bezstresowo prowadzić samochód.