fbpx

Aparaty słuchowe Łódź

Aparaty słuchowe

Dzisiaj, w pełnych pośpiechu czasach, gdy ze wszystkich stron jesteśmy zalewani bodźcami słuchowymi i wzrokowymi, powrót do naszych zmysłów, a zwłaszcza do zmysłu wzroku i słuchu, stał się bardziej istotny niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie dlatego oferujemy Państwu  okulary i aparaty słuchowe dostosowane do Waszych indywidualnych wymagań.

1aparat

 

- Aparat wewnątrzuszny

Aparaty wewnątrzuszne – jak sama nazwa wskazuje – są noszone wewnątrz ucha. Są one ręcznie modelowane i starannie składane z mikronową dokładnością, co gwarantuje ich idealne i dyskretne osadzenie w uchu oraz niezakłócone słyszenie dźwięków. Każdy aparat jest dokładnie dopasowywany do przewodu słuchowego, a jego produkcja odbywa się indywidualnie. Dzięki temu aparaty wewnątrzuszne są niemal niewidoczne.

 

 

 

2parat

 

- Aparat zauszny

W tym przypadku serce urządzenia znajduje się za małżowiną uszną a dźwięki są przekazywane za pośrednictwem cienkiego wężyka. Na jego końcu znajduje się wkładka uszna odpowiadająca za bezpieczne osadzenie aparatu i optymalną jakość transmisji dźwięku. W przypadku alternatywnego - otwartego dopasowania, kanał słuchowy nie zostaje zamknięty i część dźwięku w naturalny sposób przechodzi do ucha. Nowoczesne aparaty zauszne są przeznaczone dla osób z niemal każdym stopniem uszkodzenia słuchu gwarantując jednocześnie dużą dyskrecję.

 

 

3aparat

 

- Aparat RIC, ze słuchawką w uchu

W przypadku tego rodzaju aparatów słuchawka (głośnik) znajduje się tuż przed błoną bębenkową. Podczas gdy w typowych aparatach zausznych słuchawka jest wbudowana w obudowę, słuchawka aparatu RIC znajduje się na końcu cienkiego przewodu. Ten delikatny przewód łączy obudowę ze słuchawką. Minimalne rozmiary aparatu i cienki przewód wchodzący do kanału słuchowego sprawiają, że aparat słuchowy jest prawie niewidoczny. Technologia pozwala na zaprogramowanie tych aparatów słuchowych w najbardziej indywidualny sposób, dający możliwość naturalnego słyszenia kierunkowego. Funkcja zdalnego sterowania aparatem słuchowym przy pomocy np. własnego telefonu komórkowego, to dodatkowy atut.

 
 
 
 
 
 
 
 
bruckhoff hoergeraete labelle2 72dpi

- Aparaty na przewodnictwo kostne ( połączone z okularami )

Specjalna konstrukcja umożliwia nam zamontowanie aparatów słuchowych do zausznika okularów lub na elastycznej opasce na głowę. Cyfrowa technologia przetwarzania dźwięku daje nowe możliwości skutecznej walki z niedosłuchem przewodzeniowym i mieszanym. Ważna jest nie tylko jakość słyszenia, ale i estetyka. Atrakcyjny wygląd dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie.

Aparaty na przewodnictwo kostne to aparaty, które działają na zasadzie wzbudzania wibracji na kości czaszki – w ten sposób przenoszą dźwięk do ucha wewnętrznego. Aparaty na przewodnictwo powietrzne działają tak jak klasyczny aparat ze słuchawką. Wersje aparatów na przewodnictwo kostne możemy zamontować do wielu rodzajów okularów, nawet z możliwością przekładania ich z jednej pary do kolejnej. Pozwala na to opatentowany system montażu clik-clak..

 
 
 
 
 
 
- Nasze najbardziej zaawansowane aparaty słuchowe
 
Mogą odbierać dźwięki stereo przesyłane bezpośrednio z urządzeń korzystających z technologii BlueTooth – (telefon, radio, telewizor itp.). To bezpośrednie połączenie sprawia, że aparaty słuchowe działają jak bezprzewodowe słuchawki stereo. Możesz korzystać z aplikacji edukacyjnych, słuchać audiobooków, rozmawiać lub prowadzić wideo-rozmowy oraz zabrać swoją ulubioną muzykę ze sobą.


- Subtelna kontrola na życzenie. 
 
W naszych aparatach słuchowych można dyskretnie zmieniać programy i głośność przy pomocy telefonu. Dzięki bezpłatnej, łatwej w użyciu aplikacji dla systemu iOS oraz Android możesz mieć kontrolę nad swoim aparatem słuchowym.
 
Stawiamy na niezawodność działania i zadowolenie z dobrego słyszenia.

Dzięki porozumieniu z Norweskim Funduszem Profilaktyki Słuchu,
możemy zaoferować specjalne warunki zakupu aparatów słuchowych i akcesoriów
ze zniżką w wysokości nawet do 800 zł na każdy aparat słuchowy.
Dodatkowo oferujemy przyjazny system zakupów ratalnych na 10 nieoprocentowanych rat bez żadnych dodatkowych kosztów - ( prawdziwe 0%).
 


Zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu w naszym gabinecie.

Wykonujemy odpłatne badanie słuchu i dobór aparatów słuchowych w domu klienta.

Prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu badania pod numerem tel. 42 630 66 25 lub 517 793 557

OPTOTON - widzisz i słyszysz wyraźnie