fbpx

Aparaty słuchowe Łódź

 

Aparaty słuchowe Siemens 


 Biznes - od 4000 zł - Stylowy, wygodny, lekki.

 

Niewielki, elegancki i wyjątkowo dyskretny aparat słuchowy to dużo większa łatwość słuchania. Połączenie wyrafinowania i wyjątkowej jakości słyszenia z zaawansowanymi funkcjami sprawia, że z aparatami słuchowymi słuchanie jest naprawdę łatwe w każdej sytuacji. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, z aparatami możesz się odprężyć i cieszyć każdym dźwiękiem.

 

primax situation 1 family breakfast 1800x650px

 

Lekkość wygody

Aparaty słuchowe Biznes zapewniają całkowitą wygodę użytkowania ponieważ są w pełni wyposażone w zaawansowane funkcje. Dzięki ładowarce eCharger nie musisz wymieniać żadnych małych baterii, a stopień ochrony IP67 zabezpiecza Twoje aparaty przed wilgocią i brudem dla jeszcze większej niezawodności.

 

Pure primax feature graphic B2C 950x800px

 

 (1) Mikrofony kierunkowe

Poprawiają rozumienie mowy skupiając się na rozmówcy z przodu i wyciszając dźwięki z innych kierunków.

 

(2) Przełącznik kołyskowy

Dla zmian programów słyszenia i dostosowania poziomu głośności.

 

(3) Kontakty ładowania

Dla ładowania bez konieczności wymiany baterii.

 

 

 

 

Ciesz sie prawdziwym dźwiękiem życia.

 

Pure primax hearing aids office table 950x700px

Gdziekolwiek jesteś: w gwarnym biurze, zatłoczonym sklepie czy restauracji pełnej klientów, wszędzie tam, gdzie wysoki poziom hałasu sprawia, że prowadzona rozmowa wiąże się z koncentracją i wysiłkiem. Wytężanie słuchu podczas rozmowy może być męczące — wiedzą o tym nawet osoby z normalnym słuchem.

 

Nowe aparaty słuchowe Biznes przynoszą ulgę. Ich zaawansowana funkcja SpeechMaster nieustannie monitoruje dźwięki Twojego otoczenia i skupia się na dominującym rozmówcy jednocześnie wyciszając nieistotne dźwięki otoczenia. Słyszysz tylko to, co chcesz usłyszeć. W rezultacie słuchanie staje się przyjemnym i mało męczącym doświadczeniem.

Cały dzień. W każdej sytuacji.

 

 

 

 

Wszystko gra. Z aparatami Biznes.

primax situation 3B couple talking 950x600px

 

Gdy czekasz na peronie na pociąg, rozmowę przerywają dźwięki przyjeżdżających oraz odjeżdżających pociągów i ogłoszenia nadawane przez głośnik. Aparaty Biznes każdą wymagającą sytuację utrzymują na właściwym torze. Automatyczna funkcja SpeechMaster wyróżnia najważniejszego rozmówcę spośród innych głosów, uruchamiając jednocześnie zawężoną kierunkowość i redukcję hałasu, wyciszając dźwięki i głosy z innych kierunków, dzięki czemu łatwo słyszysz tylko to, co istotne.

Bez względu na sytuację, aparaty Biznes zapewniają czysty dźwięk, dzięki któremu słyszysz, co się dzieje.

 

 

 

 Gotowe do działania.

primax situation 4 office 950x600px

 

Jesteś w biurze, telefony dzwonią, współpracownicy rozmawiają o interesach. Gdy ktoś prosi Cię o opinię, Twoje aparaty Biznes już działają. Automatyczna funkcja SpeechMaster wyróżnia głos rozmówcy spośród innych, aktywując jednocześnie redukcję hałasu wyciszającą dźwięki otoczenia.

Program EchoShield w aparatach Biznes wycisza pogłos dla jeszcze lepszej jakości dźwięku i większego komfortu słyszenia.

 

 

 

 

 

Apetyt na lunch.

Szybki lunch z kolegami z pracy w okolicznej kawiarni. Ożywiona rozmowa, coraz głośniejszy szum wiatru. Z aparatami Biznes każde słowo łapiesz z łatwością. Ich automatyczna funkcja SpeechMaster uruchamia binauralny eWindScreen™ redukując hałas wiatru oraz skupiając się na kierunku głosów, których słuchasz.

primax situation 07 live music beach 950x600px

 

Dla miłośników muzyki.

Program Muzyka HD w aparatach Biznes to doskonała jakość dźwięku, szczególnie podczas słuchania muzyki. Gdziekolwiek cieszysz się muzyką: na koncercie, w zaciszu domowym czy występując na żywo na scenie, program Muzyka HD w Twoich aparatach Biznes zapewnia doskonałą jakość dźwięku, dzięki czemu doświadczasz znakomitego, prawdziwie zoptymalizowanego brzmienia.

 

 

 

 

 

 

Akcesoria do aparatów słuchowych Biznes.

Doświadzcenia słuchowe szyte na miarę.

Przyprowadzanie rano dzieci do szkoły, spotkania z przyjaciółmi na obiedzie, oglądanie telewizji wieczorem — każdy dzień pełen jest różnych sytuacji akustycznych i rozmów. Czy nie byłoby wspaniale gdybyś mógł transmitować dźwięki prosto do swoich uszu, dyskretnie zmieniać ustawienia swoich aparatów słuchowych i łatwo je ładować?

 

easyPocket 768x400px

Pilot zdalnej obsługi: easyPocket.

Elegancki pilot easyPocket™ posiada wygodne, duże przyciski oraz wyświetlacz, co umożliwia łatwe sterowanie funkcjami Twoich aparatów słuchowych.

 

 

VoiceLink 768x384px

Mikrofon towarzyszący: VoiceLink.

VoiceLink™ bezprzewodowo łączy się ze streamerem easyTek. Kiedy mówca przemawia do mikrofonu, głos jest bezpośrednio transmitowany do Twoich aparatów słuchowych — to szczególnie przydatne w trudnych sytuacjach akustycznych, na przykład podczas spotkania

 

eCharger 768x400px

 Ładowarka: eCharger.

eCharger ładuje i osusza aparaty słuchowe przez noc, nie musisz zatem martwić się o zmianę baterii.

 

 

easyTek: Technologia łatwa w użyciu

Przekształcenie bezprzewodowych aparatów słuchowych w wysokiej jakości zestaw stereo jest naprawdę łatwe. Inteligentny i wielofunkcyjny przycisk pozwala na włączanie i wyłączanie streamera easyTek™, odbieranie rozmów telefonicznych, zmianę programów słyszenia lub łatwe przełączanie się pomiędzy różnymi źródłami dźwięku – odtwarzacze muzyki, telewizory i wiele więcej, a wszystko to dzięki tylko jednemu przyciskowi. Proste przyciski kontroli poziomu głośności pozwalają na jego szybką zmianę. A dzięki diodom LED wiesz, kiedy trzeba naładować baterie.

 

Transmisja audio

easyTek connectivity 950x950pxprimax situation 12 man easytek 950x950px

 

 

 

Aplikacja easyTek: Więcej dyskrecji, więcej wygody, więcej możliwości.

 

easyTek easyTek App icon 950x700px

 

 

 Aplikacja easyTek™ w połączeniu ze streamerem easyTek to jeszcze więcej funkcjonalności z jeszcze większą dyskrecją użytkowania. Przewyższając funkcjami samego streamera, aplikacja easyTek umożliwia sprawdzenie statusu aparatów słuchowych na ekranie smartfona, transmitowanie dźwięku z różnych źródeł lub użycie smartfonu jako pilota zdalnej obsługi. To, co wygląda jak sprawdzanie wiadomości tekstowych, w rzeczywistości jest regulacją aparatów słuchowych.

 

 

 

 

 

 

 

Aplikacja touchControl: Całkowita dyskrecja w zasięgu Twojej dłoni.

touchControl App icon 950x700px

 

 

Zmień swojego smartfona w dyskretne urządzenie sterujące aparatami słuchowymi: aplikacja touchControl™ pozwala na cieszenie się jeszcze większym poziomem wygody użytkowania. Zmienianie programów słyszenia czy dostosowanie poziomu głośności. Wszystko czego do tego potrzebujesz to Twój smartfon.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu w naszym gabinecie.

Wykonujemy odpłatne badanie słuchu i dobór aparatów słuchowych w domu klienta.

Prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu badania pod numerem tel. 42 630 66 25 lub 517 793 557

 

OPTOTON - widzisz i słyszysz wyraźnie