fbpx

Klasa premium

 

Aparaty słuchowe Siemens

 

 

Premium - od 6000 zł - Łatwość słuchania

 

Indywidualne, niezauważalne, lekkie.

Dostosowane do budowy Twojego ucha i rodzaju niedosłuchu, aparaty słuchowe Premium są prawie niezauważalne oraz dzięki aplikacji touchControl™ wyjątkowo dyskretne. Mimo niewielkiego rozmiaru, aparaty Insio są po brzegi wypełnione funkcjami, które dostarczają naturalne brzmienie.

primax situation 5 couple talking 1800x600px

 

Ultra dyskretne, nadzwyczajnie lekkie.

Niewielkie, precyzyjnie i wygodnie dopasowane do potrzeb, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, nowe aparaty Premium to naturalna łatwość słuchania.

 

 

Insio primax feature graphic B2C 950x800px(1) Mikrofony

Poprawiają rozumienie mowy w hałasie przez skupienie się na rozmówcy z przodu.

 

(2) Żyłka do wyjmowania

Dla łatwego wyjęcia z ucha.

 

(3) Obrotowa regulacja głośności

Dla bezpośredniej regulacji głośności.

 

(4) Wentylacja

Zapewnia wentylację w uchu.

 

(5) Komora baterii

Dla szybkiej i łatwej wymiany baterii.

 

 

 

 

 

Ciesz się prawdziwym dźwiękiem życia.

Insio primax hearing aids office table 950x700px

 

 Nieważne czy jesteś w biurze, zatłoczonym sklepie czy ulubionej restauracji, wszędzie tam, gdzie jest wysoki poziom hałasu, prowadzenie rozmowy wymaga wysiłku i koncentracji. Wytężanie słuchu, aby usłyszeć rozmówców w takich sytuacjach jest męczące — to sytuacja znana nawet osobom z normalnym słuchem.

 

Nowe aparaty Premium przynoszą ulgę w takich chwilach. Ich zaawansowana funkcja SpeechMaster bezustannie monitoruje to co słyszysz i wyróżnia dominującego rozmówcę, wyciszając jednocześnie niechciane głosy i dźwięki otoczenia. Słyszysz tylko to, co chcesz. W rezultacie słuchanie jest naprawdę łatwe. Przez cały dzień. W każdej sytuacji.

 

 

 

 Apetyt na lunch z aparatami Premium

primax situation 1 street cafe 950x600px

 

 

 

Szybki lunch z kolegami z pracy w okolicznej kawiarni. Ożywiona rozmowa, coraz głośniejszy szum wiatru.

Z aparatami Insio każde słowo łapiesz z łatwością. Ich automatyczna funkcja SpeechMaster uruchamia binauralny eWindScreen™ do redukcji hałasu wiatru, skupiając się na kierunku głosów, których słuchasz.

 

 

 

 

 

Przypadkowe spotkanie.

Czekasz na peronie na pociąg, nieznajomy pyta Cię o wskazówki. Dzięki aparatom Premium, żadne słowo Ci nie umknie. Automatyczna funkcja SpeechMaster wyróżnia najważniejszego rozmówcę spośród innych głosów, uruchamiając jednocześnie zawężoną kierunkowość i redukcję hałasu, wyciszając dźwięki i głosy z innych kierunków, dzięki czemu łatwo słyszysz tylko to, co istotne.

primax situation 4 office 950x600px

 

Biurowy szum.

Ożywione biuro, kakofonia dzwoniących telefonów i rozmów współpracowników. Automatyczna funkcja SpeechMaster wyróżnia głos rozmówcy, aktywując jednocześnie redukcję hałasu, aby wyciszyć dźwięki otoczenia. Podczas powitalnego przyjęcia w foyer, głos prowadzącego roznosi się echem po sali. Program EchoShield w aparatach Insio wycisza pogłos dla jeszcze lepszej jakości dźwięku i większego komfortu słyszenia.

 

 

 

 

 

primax situation 08 live music beach 950x600px

 

 

Naturalne brzmienie, które docenisz.

Program Muzyka HD w aparatach Insio to doskonała jakość zaprojektowana dla słuchania muzyki. Gdziekolwiek cieszysz się muzyką: na koncercie, w zaciszu domowym czy występując na żywo na scenie, program Muzyka HD w Twoich aparatach Insio zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Dzięki temu doświadczasz znakomitego, prawdziwie zoptymalizowanego brzmienia.

 

 

 

 

 

Zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu w naszym gabinecie.

Wykonujemy odpłatne badanie słuchu i dobór aparatów słuchowych w domu klienta.

Prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu badania pod numerem tel. 42 630 66 25 lub 517 793 557

 

 

OPTOTON - widzisz i słyszysz wyraźnie