fbpx

Badanie wzroku Łódź

Do Państwa dyspozycji oddajemy gabinet optometryczny wyposażony w nowoczesną aparaturę diagnostyczno-pomiarową. 

Pomiar i ocena refrakcji układu optycznego oczu pozwolą na prawidłowy dobór korekcji okularowej i soczewkowej. Wykonujemy również keratometrię, dzięki której specjaliści dobierają rodzaj i typ soczewek kontaktowych. Bezdotykowy pomiar ciśnienia śród gałkowego jest czynnością o podstawowym znaczeniu w profilaktyce jaskry.

ZEISS iProfiler plus

 

Prawidłowe soczewki okularowe mogą być dobrane tylko wtedy, gdy mamy wystarczająco dużo informacji o oczach pacjenta. Urządzenie i.Profiler ® Plus firmy ZEISS dostarcza nam szczegółowy profil wizyjny, dzięki czemu można mieć więcej odpowiedzi na temat najlepszego dopasowania okularów. 

  

20160427 112822

20160427 112757

 

 

 

 

 


i.Profiler ® Plus wykorzystuje innowacyjną technologię Wavefront, czyli 4-w-1. Aberrometr, autorefractometer, ATLAS topograf rogówki i keratometr. Wavefront jest pomiarem wykonywanym w 1500 punktach dla całej źrenicy. 

 
Zautomatyzowana procedura pomiarowa umożliwia wykonanie wszystkich pomiarów w obu oczach w czasie około 60 sekund i otwiera furtkę do wykonania w pełni zindywidualizowanych soczewek okularowych ZEISS w technologii i.Scription ®.
 
ZEISS iTerminal 2
 
i.Scription®, - i nagle widzisz więcej, nawet przy słabym świetle i w nocy.
Każde oko jest tak wyjątkowe i indywidualne jak odcisk palca. Posiada swój indywidualny profil wizyjny.
CARL ZEISS wprowadza nową koncepcję dla lepszego widzenia w okularach -  i.Scription®.
 
Ciesz się jaśniejszym i wysokim kontrastem widzenia nawet przy słabym świetle i w nocy.
 
Ulepszone widzenie w nocy: Wiele osób, które noszą te okulary nigdy nie chce korzystać już z innych rozwiązań. i.Scription® firmy ZEISS to technologia opracowana przez lidera w dziedzinie soczewek dla optometrii. Analizuje indywidualny profil każdego oka i bierze pod uwagę te informacje do wyprodukowania soczewek okularowych. 
Dla użytkownika może to oznaczać zupełnie nową jakość widzenia - szczególnie w nocy: Ludzie, którzy noszą takie okulary mogą teraz doświadczyć jaśniejszego i ostrego widzenia w nocy, ale mogą także dostrzec kontrasty i kolory bardziej intensywnie w dzień.
 
Więcej informacji o technologii i.Scription - Kliknij tutaj
 
 

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami i umawianie się na badanie wzroku.
Tel. 42-630-66-25
 
OPTOTON - widzisz i słyszysz wyraźnie